Zwembadtegel Pool Ocean 100x100mm Mat Blauw
Zwembadtegel Pool Ocean 100X100Mm Mat Blauw

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | satg00402 |
|---|---|
| FamilyId | TGLF14 |
| EAN | 8720211755163 |
| Afmeting | 100x100 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Dikte glas | 7.5 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Zwembad |
| Look | Universeel |
| Verschijningsvorm | Universeel |
| Primaire kleur | Blauw |
| Aantal stuks per doos | 100 |
| Gewicht 1 tegel | 0.13kg |
| Land Van Herkomst | Turkije |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | Afhalen in showroom |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant