Deze zijwand van Wiesbaden met scharnielprofiel is te combineren met de inloopdouches van 10 mm dik glas. De NANO antikalk coating zorgt ervoor dat er geen ongewenst vuil en kalk achterblijft op het glas. Het water loopt makkelijk van de wand af en de coating zorgt voor een glanzende uitstraling wat tijd bespaard met schoonmaken. Deze zijwand kan 90 graden naar binnen en naar buiten geklapt worden. Verkrijgbaar in de afmetingen B30CM*H200CM, B40CM*H200CM.
Zijwand + Scharnierprofiel 400X2000 10Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3843 |
|---|---|
| EAN | 8718858075577 |
| Afmeting | 40x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand met draaibare zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant