Deze zijwand met scharnierprofiel van rookglas past op een inloopdouche van 10 mm dik. Het rookglas heeft een stijlvolle uitstraling voor uw doucheruimte. Afmeting: B35CM*H200CM.
Zijwand + Scharnierprofiel 350X2000 10Mm Nano Rookglas

| Artikelnummer | 20.3945 |
|---|---|
| EAN | 8719323039148 |
| Afmeting | 35x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand met draaibare zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!