Deze zijwand van Wiesbaden met scharnielprofiel is te combineren met de inloopdouches van 10 mm dik glas. De NANO antikalk coating zorgt ervoor dat er geen ongewenst vuil en kalk achterblijft op het glas. Het water loopt makkelijk van de wand af en de coating zorgt voor een glanzende uitstraling wat tijd bespaard met schoonmaken. Deze zijwand kan 90 graden naar binnen en naar buiten geklapt worden. Verkrijgbaar in de afmetingen B30CM*H200CM, B40CM*H200CM.
Zijwand + Scharnierprofiel 300X2000 10Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3842 |
|---|---|
| EAN | 8718858075560 |
| Afmeting | 30x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand met draaibare zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!