met scharnierprofiel
rechts scharnierend
Deze zijwand kan gedraaid worden
350x2000 10mm NANO behandeld glas
geheel matglas
Te combineren met inloopdouches*
*niet meegeleverd

| Artikelnummer | 20.3949 |
|---|---|
| EAN | 8719323039414 |
| Afmeting | 35x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand met draaibare zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant