met scharnierprofiel
links scharnierend
Deze zijwand kan gedraaid worden in lijn met de douchewand of 90 graden gehoekt.
Voorzien van liftsysteem
350x2000 10mm NANO behandeld glas
geheel matglas
Te comb

| Artikelnummer | 20.3948 |
|---|---|
| EAN | 8719323039407 |
| Afmeting | 35x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand met draaibare zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!