Deze zijwand van Wiesbaden is 10 mm dik. Het glas is veiligheidsglas met een Nano coating. De NANO antikalk coating zorgt ervoor dat er geen ongewenst vuil en kalk achterblijft op het glas. Het water loopt makkelijk van de wand af en de coating zorgt voor een glanzende uitstraling wat tijd bespaard met schoonmaken. Het muurprofiel is verstelbaar. Verkrijgbaar in de afmetingen: B30CM*H200CM, B40CM*H200CM.
Zijwand + Muurprofiel 300X2000 10Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3817 |
|---|---|
| EAN | 8718503678511 |
| Afmeting | 30x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant