Deze zijwand wordt geleverd met een hoekprofiel. De zijwand en het gedeelte matglas biedt een stukje privacy is 10 mm dik en is 30 CM breed. De zijwand is geschikt voor de inloopdouche met gedeelte mat glas. Verkrijgbaar in de afmetingen B30CM*H200CM, B40CM*H200CM.
Wiesbaden Partly zijwand met hoekprofiel gedeeltelijk matglas 30x200 cm

| Artikelnummer | 20.3802 |
|---|---|
| EAN | 8719956086830 |
| Afmeting | 30x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant