Wees de eerste om dit product te beoordelen
Zijwand+Hoekprof. 350X2000 10Mm Nano Rookglas
Deze zijwand met hoekprofiel past op de inloopdouches van Wiesbaden. Het glas is geheel rookglas en 10 mm dik. Afmeting: B35CM*H200CM.
| Artikelnummer | 20.4216 |
|---|---|
| EAN | 8719323033450 |
| Afmeting | 35x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Rookglas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand met vaste zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Wat een topfirma en een ongelooflijke coulance 2x door onze verkeerde inschatting moest de douchecabine retour en weer een nieuwe komen en zonder pardon werd alles geretourneerd , fantastisch, complimenten