Deze zijwand met hoekprofiel wordt gemonteerd op de inloopdouches van 1 cm dik. De wand heeft een gedeelte mat glas voor een stukje privacy tijdens het douchen. Afmetingen: B35CM*H200CM. De wand wordt zonder glaskoppeling geleverd.
Wiesbaden Zijpaneel 35 x 200 cm met hoekprofiel voor inloopdouche chroom met 10 mm NANO ged.matglas

| Artikelnummer | 20.3896 |
|---|---|
| EAN | 8719323032194 |
| Afmeting | 35x200 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder/Matglas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand met vaste zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant