Zero Radiator Recht Model 1800X600Mm

| Artikelnummer | 3860090 |
|---|---|
| FamilyId | DERF18 |
| EAN | 8718274538434 |
| Afmeting | 60x180 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Vermogen | 1085W |
| Aansluiting | 1/2" |
| Primaire kleur | Glans-Wit Ral.9016 |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant