XXL-Flex RVS-304 Ore-Plus keukenkraan van Best Design is een aanwezige kraan in uw keuken. De XXL-Flex past perfect bij een diepe wasbak. Grote of diepe pannen spoelt u moeiteloos af met de Flex kraan. Afmetingen: H:62CM. Kleur: RVS.
Xxl-Flex Rvs-304 Ore-Plus Keukenkraan H=62Cm

| Artikelnummer | 3804100 |
|---|---|
| EAN | 8718274535037 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 62 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | RVS-304 |
| Afwerking | RVS |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant