Wonda Tablet Voor Wastafelonderkast - Zonder Kraan- En Afvoergat - Kunstmarmer - 80x1,2x52,5 cm - Mat Wit

| Artikelnummer | TX080 |
|---|---|
| EAN | 5404024124035 |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Diepte | 52.5 cm |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Materiaal | Kunstmarmer |
| Met Overloop | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant