
Wiko Fonteinmeubel 45Cm Keramiek Glans-Wit

| Artikelnummer | 4000210 |
|---|---|
| EAN | 8718274538885 |
| Afmeting | 46x25x50 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Verstelbare ophangsysteem | Nee |
| Wasbak vorm | Rechthoek |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant