Kleur: glans wit
De drukplaat is onder andere geschikt voor de Geberit UP100 inbouwreservoir (niet op de originele toiletblokhouder, wel toepasbaar op 32.4879).

| Artikelnummer | 32.4663 |
|---|---|
| EAN | 8720365813016 |
| Afmeting | 24.4x16.2 cm |
| Breedte | 24.4 cm |
| Hoogte | 16.2 cm |
| Diepte | 16.2 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant