Wiesbaden Vesta rimless wandcloset Tornado flush mat wit

| Artikelnummer | 32.2507 |
|---|---|
| EAN | 8720365814709 |
| Afmeting | 36x52.5x42 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Diepte | 52.5 cm |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Rimless |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant