Gelieve er rekening mee te houden dat de hendel, wanneer deze in een neutrale positie staat, gemengd water geeft en dat deze voor koud water naar achter gedraaid moet worden en voor warm water naar voren. Door de lengte van de hendel (+/- 10 cm) is het bij plaatsing achter de waskom/tegen de muur niet mogelijk om de hendel in de volledig koud water stand te plaatsen Dit houdt in dat de kraan enkel gebruikt kan worden voor een vrijstaande plaatsing bij een waskom. Gelieve ook rekening te houden met voldoende vrije ruimte ten opzichte van de waskom.
Wiesbaden Ribbd wastafelmengkraan met draaibare uitloop mat zwart

| Artikelnummer | 29.5322 |
|---|---|
| EAN | 8720365810626 |
| Breedte | 8.6 cm |
| Hoogte | 28.7 cm |
| Lengte | 15.6 cm |
| Type kraan | Opbouwkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Mat |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Rozetten | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant