Wiesbaden Consilio waskom rond 20x9 cm keramiek mat wit

| Artikelnummer | 32.3577 |
|---|---|
| EAN | 8720195542490 |
| Afmeting | 20x20x9 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant