• 5cm hoger dan de standaard Amador kraan
• Keramisch binnenwerk
• 1/2" buitendraad aansluiting
• Kleur: geborsteld messing
• Materiaal: messing

| Artikelnummer | 22.2723 |
|---|---|
| EAN | 8720365814358 |
| Breedte | 4.5 cm |
| Hoogte | 15.5 cm |
| Lengte | 11.2 cm |
| Type kraan | Koudwaterkraan |
| Materiaal | Messing |
| Afwerking | Geborsteld |
| Primaire kleur | Messing |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant