De Lambro series kranen zijn van uitstekende kwaliteit. Het ontwerp is strak en tijdloos en de makkelijke bediening en elegante lijnen passen perfect in elke badkamer. Deze kraan is 140 mm hoger dan de andere modellen.

Sanexo Lambro Wastafelmengkraan Opbouw Rond Met Hendel Half Hoog Wit Chroom

| Artikelnummer | sakr00405 |
|---|---|
| EAN | 8720211750151 |
| Afmeting | 5x23x33 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Diepte | 23 cm |
| Lengte | 23 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Wit Chroom |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | CE-keurmerk |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant