Lambro wastafelmengkraan Opbouw Rond Met Hendel Goud is een luxe en tijdloos design. De makkelijke bediening en de elegante lijnen passen in elke droombadkamer. Hoogte: 19 cm. Verkrijgbaar in de kleuren: chroom, wit-chroom, zwart-chroom en goud.

Sanexo Lambro Wastafelmengkraan Opbouw Rond Met Hendel Glans Goud

| Artikelnummer | sakr00437 |
|---|---|
| EAN | 8720211750441 |
| Afmeting | 5x16.5x19 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 16.5 cm |
| Lengte | 16.5 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Goud |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant