De kleuren en het materiaal gebruik in uw badkamer creëren de sfeer. De juiste combinatie van het badkamermeubel, de accessoires of het wastafelblad maken het verschil. Kiest u voor natuurlijke kleuren en materialen voor de ultieme wellness ervaring in uw badkamer of kiest u voor een modern design? De wastafelbladen combineert u perfect met een ladekast uit de collectie van Wiesbaden. De wastafel is zowel links- als rechts te plaatsen. Afmetingen: B120CM*Diepte46CM*Dikte5,5CM. Verkrijgbaar in de kleuren: zwart gelakt, wit gelakt.
Wastafelblad 1200X460X55 Houtnerf Zwart Gelakt

| Artikelnummer | 38.4221 |
|---|---|
| EAN | 8718858074839 |
| Afmeting | 120x46x2.5 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 2.5 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Dikte glas | 5.5 cm |
| Materiaal | MDF |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant