Vtwonen Tegels Terrazzo 100250 Vloertegel 900x900 Ocean

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1915339 |
|---|---|
| FamilyId | TGLF21 |
| Afmeting | 90x90 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Terrazzo |
| Kleurnaam | Ocean Flakes |
| Verschijningsvorm | Universeel |
| Primaire kleur | Blauw |
| Aantal stuks per doos | 2 |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Vt Wonen |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant