VTwonen 900X1350 Mold Douchetegel Basalt Slope 135904

| Artikelnummer | 1930176 |
|---|---|
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Dikte glas | 14 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Douchetegel |
| Look | Beton |
| Verschijningsvorm | Universeel |
| Kleurnaam | BASALT |
| Primaire kleur | Basalt |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Vt Wonen |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant