Vtw Brick 050X200 Indust.Grey Mele

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1484271 |
|---|---|
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Dikte glas | 20 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Steen |
| Kleurnaam | GREY MELE |
| Verschijningsvorm | Strip |
| Primaire kleur | Grijs |
| Aantal stuks per doos | 37 |
| Gewicht 1 tegel | 0.37 kg |
| Land Van Herkomst | Belgi√Ђ |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Vt Wonen |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant