Het Moezel ligbad uit het assortiment van Sanexo is een rechthoekig bad. Het design is tijdloos en modern. Het materiaal is van acryl wat er voor zorgt dat het bad langer warm blijft. Een ander voordeel is dat vuil zich moeilijk hecht en het bad daardoor onderhoudsvriendelijk is. Verder beschikt dit bad over een overloop-afvoer, waardoor uw bad niet overloopt. Inclusief flexibele afvoerslang. Afmetingen: L170CM*H60CM*B80CM. Kleur: glanzend wit.
Ligbad Moezel - Vrijstaand - 180x87x65 cm - Glasvezelversterkt Acryl - Glans Wit - Inclusief Badwaste en Overloop Chroom (SHOWROOMMODEL)

| Artikelnummer | sa000434 |
|---|---|
| EAN | 8720211750090 |
| Afmeting | 170x80x60 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Glans |
| Type badwand | Vrijstaand Bad |
| Aantal personen | 1 |
| Diameter Afvoergat | 50 mm |
| Plaats afvoer | Uiteinde |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Wateraansluiting | Afvoer: 40 mm |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!