In het assortiment van Wiesbaden vindt u ook een voorzetpaneel en pootjes voor de vierkante douchebak acryl indien u toch een verhoging van de douchebak wenst.
Voorzetpaneel + Poten Tbv Vierkante Douchebak Acryl 90X90X4 Wit

| Artikelnummer | 21.3521 |
|---|---|
| EAN | 8719323031418 |
| Afmeting | 90x90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant