Dit voorzetpaneel met poten van het merk Wiesbaden dient gebruikt te worden voor een douchebak. Het paneel kan gecombineerd worden met een rechthoekige Wiesbaden Douchebak. Het voorzetpaneel zorgt ervoor dat de douchebak aan de voorkant voorzien wordt van speciale panelen voor de afwerking van uw douchebak. Verkrijgbaar in de afmetingen: B90CM*L160CM*H4CM, B90CM*L140CM*H4CM.
Voorzetpaneel + Poten Tbv Douchebak Acryl 140X90X4 Wit

| Artikelnummer | 21.3523 |
|---|---|
| EAN | 8719956082535 |
| Afmeting | 140×90×4 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant