Vloertegel Snow Marmerlook 600x1200mm Mat Wit Gerectificeerd
Vloertegel Snow Marmerlook 600X1200Mm Mat Wit Gerectificeerd

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | satg00409 |
|---|---|
| FamilyId | TGLF13 |
| EAN | 8720211755231 |
| Afmeting | 60x120 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Dikte glas | 11 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Wand en Vloer |
| Look | Natuursteen |
| Verschijningsvorm | Universeel |
| Primaire kleur | Wit |
| Aantal stuks per doos | 2 |
| Gewicht 1 tegel | 18.5kg |
| Land Van Herkomst | Turkije |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | Afhalen in showroom |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant