Vision topblad is geschikt om een Vision onderkast met een opzetwastafel te combineren van Wiesbaden. Het topblad is verkrijgbaar in meerdere kleuren en afmetingen. Met de Vision serie maakt u het mogelijk om uw wastafel geheel naar uw eigen wensen samen te stellen. Verkrijgbare afmetingen: B160CM*Diepte46CM*Dikte2,5CM, B120CM*Diepte46CM*Dikte2,5CM, B100CM*Diepte46CM*Dikte2,5CM, B80CM*Diepte46CM*Dikte2,5CM, B60CM*Diepte46CM*Dikte2,5CM. Verkrijgbare kleuren: houtnerf grijs, hoogglans grijs, wit.
Vision Topblad 600X460X25 Houtnerf Grijs

| Artikelnummer | 38.3962 |
|---|---|
| EAN | 8718858079667 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 2.5 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Dikte glas | 2.5 cm |
| Materiaal | MDF |
| Primaire kleur | Grijs houtnerf |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant