Voorzien van luxe DTC ladesystemen
MDF hoogglans gelakt
Lades 18mm dik MDF
Corpus 16mm dik
Wordt geleverd zonder wastafel
Deze dient apart besteld te worden

| Artikelnummer | 38.3903 |
|---|---|
| EAN | 8718858079391 |
| Afmeting | 120×46 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Materiaal | MDF |
| Verstelbare ophangsysteem | Ja |
| Type greep | Greeploos |
| Aantal Lades | 4 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant