Vinka wand koudwaterkraan toiletkraan chroom van Best Design creëert een industriële look voor uw toiletruimte. Het voordeel van een wand toiletkraan is dat alle leidingen netjes weggewerkt zijn. Combineer de kraan met de juiste accessoires in uw toiletruimte en u heeft een complete toiletruimte. Afmetingen: D14,6CM. Kleur: chroom.
Vinka Wand Toiletkraan

| Artikelnummer | 4003630 |
|---|---|
| EAN | 8719323060968 |
| Breedte | 7.5 cm |
| Hoogte | 7.4 cm |
| Diepte | 14.6 cm |
| Lengte | 14.2 cm |
| Type kraan | Koud water kraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant