Vesta Wandcloset Rimless Met Vesta Toiletzitting Softclose En Quick Release Mat Zwart

| Artikelnummer | 32.3625 |
|---|---|
| EAN | 8720847404688 |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Materiaal | Keramiek |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant