Rimless diepspoel wandcloset
52cm
zonder zitting
aansluiting H-H 18cm
Blinde ophanging
Verpakt per stuk in doos
Kleur: mat-wit

| Artikelnummer | 32.3418 |
|---|---|
| EAN | 8719743060838 |
| Afmeting | 52×36×35 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant