Met de verlengde badplug-overloop combinatie in de kleur chroom van Riko voorkomt u dat het water wegloopt tijdens het badderen en het voorkomt dat het bad overloopt. U maakt het gebruik van de basis badplug-overloop combinatie compleet met een afwerk knop en een clickplug uit het assortiment van Riko.
Verlengde Bad-Plugoverl.-Comb.+Waste Chr. 40Mm

| Artikelnummer | 33.3516 |
|---|---|
| EAN | 8719743061903 |
| Breedte | 7.6 cm |
| Hoogte | 11.6 cm |
| Lengte | 95 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Riko |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant