Deze vaste badwand van Wiesbaden heeft een tijdloos design. Het aluminium profiel is verstelbaar. Deze wand staat recht op uw bad en is niet draaibaar. Het glas is 6 mm veiligheidsglas. Veiligheidsglas is 5 keer sterker dan normaal glas. Wanneer u zich stoot tegen een wand van veiligheidsglas, zal deze niet zomaar breken. Afmeting: B80CM*H150CM.
Vaste Badwand 800 (800-815) X 1500 Mm 6Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3915 |
|---|---|
| EAN | 8719323039322 |
| Afmeting | 80-81.5×150 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 81.5 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant