Lumen: 958
Kleurtemperatuur: 2800-6400K
Led trafo wattage: 15W
Energieklasse: A

| Artikelnummer | 38.4165 |
|---|---|
| FamilyId | SPF27 |
| EAN | 8720195543664 |
| Afmeting | 90 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 61.9 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerk | Met verlichting, Met verwarming |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant