Universele douchebak 5-delige potenset van het merk Riko bestaat uit verstelbare poten tot minimaal 10 CM en maximaal 15 CM.
Universele 5-Delige Luxe Douchebak-Potenset

| Artikelnummer | 60.4013 |
|---|---|
| EAN | 9002850111180 |
| Breedte | 53.5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Lengte | 53.5 cm |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Riko |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant