Universal Therm.Badmengkraan Chroom

| Artikelnummer | 23.3606 |
|---|---|
| EAN | 8712117110788 |
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant