Ultra-Thin Regendouche Ø 400 Mm Dikte 2Mm

| Artikelnummer | 3801293 |
|---|---|
| FamilyId | KRNF113 |
| EAN | 8718274537536 |
| Afmeting | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 0.2 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Materiaal | RVS-304 |
| Afwerking | Chroom |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant