Uitgietbak - Met Zeepdispenser, Muurbevestiging, Afvoer En Sifon - Kunststof (Polypropyleen) - 25x40x60 Cm - Wit

| Artikelnummer | 8006444009779 |
|---|---|
| EAN | 8006444009779 |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Kunststof |
| Primaire kleur | Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant