Materiaal SUS-304 RVS
Voor een optimaal resultaat is een watertoevoer van 15 liter van 38 graden per minuut gewenst.

| Artikelnummer | 29.3826 |
|---|---|
| FamilyId | KRNF111 |
| EAN | 8718053679686 |
| Afmeting | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 0.6 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant