Ufo Inbouw-Hoofddouche Plafond Rond 50X2Cm Chroom

| Artikelnummer | 29.2850 |
|---|---|
| EAN | 8719743060630 |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 14.7 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant