Diameter 10cm
5 standen verstelbaar
Anti-kalk functie
1/2" aansluiting
Fraaie full-color doos

| Artikelnummer | 29.3901 |
|---|---|
| EAN | 8718053672489 |
| Breedte | 11.5 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant