De juiste radiator in uw badkamer maakt uw droombadkamer compleet. Met de juiste kraan, de juiste accessoires, de juiste kleurstelling en de juiste radiator creëert u de gewenste uitstraling voor uw badkamer. Wiesbaden heeft diverse radiatoren met diverse wattages in het assortiment waarmee u alles in uw badkamer op elkaar kunt afstemmen en de juiste radiator voor uw badkamer kunt kiezen. De Tower heeft een stijlvol rechthoekig design en is verkrijgbaar in diverse kleuren en afmetingen. B60CM*H182CM, B60CM*H119CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart, antraciet, wit.
Tower Sierradiator Mat-Zwart 1820X600 M/O Aansl.

| Artikelnummer | 41.3576 |
|---|---|
| FamilyId | DERF16 |
| EAN | 8719956084201 |
| Afmeting | 60x182 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Materiaal | Staal |
| Vermogen | 1098 Watt |
| Uitvoering | Recht |
| CE-keurmerk | Met Aftapaansluiting, Met Bevestigingsmateriaal, Met Blindstoppen, Met Ontluchter, Met Ontluchtingsaansluiting |
| Draadmaat | 1/2 inch |
| Draadaansluiting | Binnendraad |
| Aansluiting | Midden-onder aansluiting |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant