Hanes soft-closing toiletzitting van Best Design heeft een moderne ovale vorm. Het materiaal is van Duroplastic, wat licht, flexibel en sterk is. Het softclose systeem zorgt ervoor dat de toiletzitting niet hard dichtklapt. Kleur: glans wit.
Toiletzitting Soft-Closing Hanes

| Artikelnummer | 4002640 |
|---|---|
| EAN | 8719323060289 |
| Afmeting | 45×40×5.3 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 5.3 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant