Loue Diepspoel toilet is een klassiek ovaal toilet met een PK aansluiting. Het toilet wordt aan de muur gemonteerd, waardoor het een moderne look heeft. De Odet toiletbril heeft een handige Quick Release systeem. De toiletbril is makkelijk los te koppelen van de wc door middel van een knopje. Hierdoor kunt u ook makkelijk onder het toiletbril schoonmaken en het daarna weer eenvoudig terug klikken. Kleur: glanzend wit.
Toiletpot Hangend Loue Diepspoel Met Softclose Toiletbril Odet Wit

| Artikelnummer | sato00401 |
|---|---|
| EAN | 8720211750472 |
| Afmeting | 35x48x40 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 49 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!