Tigris spiegel met led verlichting en scheerspiegel 100 x 80 cm

| Artikelnummer | 38.3776 |
|---|---|
| EAN | 8720195541196 |
| Afmeting | 100x80x3 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Kenmerk | Met verlichting en scheerspiegel |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant