Tigris spiegel heeft ingebouwde Led verlichting. Met de lichtschakelaar regelt u de verlichting. Wiesbaden heeft een breed assortiment spiegels met verlichting voor boven uw wastafel. De spiegel is spatwaterdicht en veilig te gebruiken in uw badkamer of doucheruimte. De Tigris spiegel heeft een minimalistisch design wat past in een moderne badkamer. Verkrijgbaar in de afmetingen: B160CM*H80CM*Diepte4,7CM, B140CM*H80CM*Diepte4,7CM, B120CM*H80CM*Diepte4,7CM, B100CM*H80CM*Diepte4,7CM, B80CM*H80CM*Diepte4,7CM, B60CM*H80CM*Diepte4,7CM.
Tigris Spiegel Met Led Verlichting 1400X800

| Artikelnummer | 38.3764 |
|---|---|
| FamilyId | SPF25 |
| EAN | 8718858077984 |
| Afmeting | 140x80 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 4.7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant