Wiesbaden heeft een breed assortiment aan spiegels. Deze standaard Tigris spiegel heeft een aluminium lijst met een rechthoekig design. De keuze van uw spiegel maakt het plaatje compleet. Verkrijgbare afmetingen: B120CM*H60CM*Diepte2,1CM, B100CM*H60CM*Diepte2,1CM, B80CM*H60CM*Diepte2,1CM.
Tigris Spiegel Aluminium Lijst 800X600X21

| Artikelnummer | 38.3751 |
|---|---|
| Vorm | Rechthoek |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 2.1 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant